Legginsy do ćwiczeń – modne i stylowe

Kwiecień 25, 2017
By

Coraz więcej modeli

Czołowi producenci na całym świecie oferują coraz więcej różnorodnych modeli legginsów do ćwiczeń, które poza właściwościami hamującymi i wstrzymującymi rozwój większości bakterii i zapewnianiem uczucia świeżości w trakcie treningów, wyróżniają się także niespotykanym wzornictwem oraz ciekawym krojem. Różnorodne warianty kolorystyczne, bogate wzornictwo oraz unikatowe nadruki to tylko wierzchołek góry lodowej, symbolizującej przygotowaną ofertę.

Legginsy push-up z efektem antycellulitowym

W sprzedaży oferowane są legginsy do ćwiczeń, które dają efekt push-up, czyli powiększają i zaokrąglają optycznie nasze krągłości – zawdzięczają to specjalnemu umieszczeniu szwów i wypchaniu pupy. Dodatkową zaletą jest to, że wysmuklają talię, co bardziej uwydatnia kobiece kształty – sylwetka przyjmuje schludniejszy kształt. Takie wyszczuplające legginsy posiadają zazwyczaj szeroki pas, dzięki któremu dochodzi do wyszczuplenia sylwetki i wizualnego spłaszczenia brzucha. Optyczne działania są bardzo dobre – nie wymagają od nas rygorystycznych diet i spożywania nadmiernej ilości suplementów i tabletek spalających tłuszcz. Modelują one również figurę poprzez unoszenie pośladków, co jest nazywane efektem push-up. Niektóre modele są wykonane ze specjalnych materiałów, które posiadają mikrokapsułki, mające nawilżać skórę i pomagać w walce z cellulitem.

Stylowe legginsy do ćwiczeń

Jeżeli zależy nam nie tylko na znakomitym komforcie podczas wykonywania najróżniejszych treningów, ale także na niebanalnym wyglądzie, to również mamy szeroki wybór. Ponad to producenci zadbali o to aby mężczyźni znaleźli dla siebie również coś w swojej ofercie. Legginsy do ćwiczeń to nie tylko czarne, uniwersalne getry o nudnym wyglądzie, nie dające praktycznie żadnej satysfakcji z chodzenia w nich na siłownię. Coraz częściej spotyka się kolorowe legginsy, posiadające rozmaite motywy i wzory – np. motyw geometryczny, tęczowy oraz różnorodne śmieszne nadruki. Jedna z czołowych marek, wypuściła nawet do sprzedaży legginsy z nadrukiem boczku i jajecznicy. Dużym zainteresowaniem cieszą się geometryczne kształty oraz legginsy multikolorowe – głównie wyszukiwane są przez kobiety ale także mężczyźni poszukują takiego wzornictwa. Wynika to prawdopodobnie z tego, że mężczyźni również chcą się pokazać na siłowni i być widoczni.

Tags